Zagraniczne witryny poświęcone grafice

Kurs grafiki
Wpis dodany przez BestGrafic · 08-11-21

Istnieje wiele zagranicznych witryn, na których znajdziesz dedykowane kursy poświęcone grafice i projektowaniu graficznemu.

Gdzie szukać tutoriali z photoshopa?

W Internecie, można znaleźć samouczki z obsługi Photoshopa na YouTube i w wielu innych źródłach online. Jeśli szukasz konkretnego tematu, aby dowiedzieć się o więcej o nim, wtedy są to również dobre miejsca do wyszukiwania.

Nauka korzystania z Photoshopa jest formą sztuki, która wymaga praktyki, aby doskonalić swoje umiejętności, ale z tym przewodnikiem pomoże Ci ułatwić naukę! Jako jeden z naszych pierwszych kroków zalecamy wyszukiwanie "photoshop tutorial" lub coś podobnego, wyniki, które znajdziesz mogą Cię zaskoczyć!

Blogi o grafice

Projektowanie graficzne jest sztuką i techniką komunikacji wizualnej. To zwykle pociąga za sobą pewien proces, w którym osoba używa elementów graficznych do komunikowania pomysłów, koncepcji, wiadomości lub emocji w czasie i przestrzeni bardziej skutecznie niż z samego tekstu. Z technologii rozwijającej się tak szybko dzisiaj to było konieczne dla ludzi, aby dowiedzieć się, jak ten zawód działa w ich współczesnym stylu życia, jak również. Aby im pomóc istnieje wiele blogów online, które oferują wskazówki, w jaki sposób można poprawić swój własny zestaw umiejętności na wszystkich aspektach projektowania graficznego.

Szukaj na platformach społecznościowych

Z najbardziej znanych platform, oprócz na YouTube, znajdziesz także ciekawe strony przeszukując wyszukiwarkę, bądź odwiedzają instruktorów lub influencerów w tym temacie na ich kontach portali społecznościowych. Warto także zajrzeć na grupy tematyczne na Facebooku, które także oferują wiele ciekawych linków i odnośników do wartościowych kursów.